Две млади скопјанки претепани од двајца мажи


Вчера во 20.10 часот во СВР Скопје, Б.К.(29) пријавила дека во својот дом на подрачјето на Гази Баба, таа и С.Д.(27), двете од Скопје, биле физички нападнати од С.Р.(32) и Е.М.(40), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

22.05.2024 - 16:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега