Жена си го истепала сопругот, ќерката и помогнала

На 28.05.2024 во 10.05 часот во СВР Скопје, 44-годишен маж од Скопје пријавил дека во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром, поради нарушени односи, бил физички нападнат од неговата сопруга Ј.Р.(49) од Скопје и од нивната малолетна ќерка, кои оштетиле и дел од покуќнината.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.   

29.05.2024 - 17:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега