Згодната Русинка ги излуде фановите со жешки фотографии- го одбила Роналдо, а го заведе и Хамилтон (ФОТО)

Сексапилната русинка Викторија Одинцова со своите секси форографии на друштвената мрежа „Инстаграм“ привлече големо внимание кај машката популација, а за неа особено се заинтересирани врвните спортисти како Кристијано Роналдо и Луис Хамилтон.

 
 
 
View this post on Instagram

quarantine

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Aug 12, 2020 at 5:02am PDT

Вики (26) се занимава со манекенство, а со оглед на тоа како изгледа не чуди што од ден на ден расте бројот на нејзините следбеници на социјалните мрежи и што во неа се заљубил шесткратниот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон.

 
 
 
View this post on Instagram

Somewhere in my heart

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Aug 10, 2020 at 8:47am PDT

Таа откри дека пораки добила и од Нејмар, но и од Роналдо.

-Роналдо се обиде да ме контактира, но јас ја избришав неговата порака и ништо не му одговорив. Едноставно не е мој тип, заврши сексапилната Русинка

 

 
 
 
View this post on Instagram

На заставку / ph @mavrin for @mavrinmag

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Aug 5, 2020 at 6:23am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 17:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега