ВО ЖИВО: Прес-конференција на ДИК

Прес-конференција на Државната изборна комисија за гласањето на Парламентарните избори 2020.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.07.2020 - 09:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега