ВИДЕО: Вечерва тешка сообраќајка пред Прилеп - возило излета од патот

Попладнево се случија две сообраќајни несреќи, кои предизвикаа застој на патиштата.

Се работи за сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Росоман, која го отежнува сообраќајот и забележано е зголемено присуството на возила.

Возило излета и на патот Битола-Прилеп.

Не се пријавени повредени лица

08.12.2022 - 20:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега