ВИДЕО: Совршено тело во мини- бикини- Станија ја загреа атмосферата до максимум

Старлетата која е позната по своите бујни облини повторно облече минијатурно бикини и покажа со што располага.

Имено Станија Доброевиќ позираше пред огледало во флуросцентно земелно бикини кое едвај ги покриваше нејзините интимни делови.

Нема сомнеж дека вакво тело посакува секоја жена.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic)

27.07.2021 - 18:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега