Утринско освежување со Теа Таировиќ: Се соблече по бикини и реши да им го разубави денот на мажите

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ летото го помина работејќи во Црна Гора, а сега замина на турнеја во Австралија, а слободното време го искористи за сончање и уживање на плажа.

Имено, Теа е многу активна на својот Инстаграм профил, а сега објави фотографија во костим за капење, која секако не остави никого рамнодушен.

Пејачката позираше во дводелно бикини, ги крена рацете, а во преден план беше нејзиниот тесен струк. Бујните гради за малку ќе испаднеа од минијатурниот костим за капење, а коментарите за нејзиниот изглед доаѓаа во низа.

22.09.2023 - 11:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега