Три хороскопски знаци ќе добијат бонус, зголемување на плата или нов “тежок” договор

Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот кој во текот на следната недела, во периодот од 13 до 18 март ќе добијат финансиска инјекција.

Иако сега се незадоволни од финансиската ситуација, среќата ќе им се насмевне на трите хороскопски знаци.

Кои се среќниците од листата, прочитајте подолу.

 

Близнаци

Сега за сега Близнаците се заглавени во кредити и позајмици, и не им се ни верува дека може да се случи некаков пресврт на подобро во догледно време. Но треба да се подготват за неочекувана среќа. Ќе добијат понуда за ново работно место со многу поголема плата. Така со еден удар – доколку ја прифатат понудата – ќе тргнат од глава два проблема – незадовоството од работното место и паричниот бунар. Прифатете ја понудата без размислување!

Бик

Бикови, подгответе се за раководна функција. Да, добро слушнавте. Ќе добиете вест дека токму вие сте потребни да ги извлечете работите на вистински пат на работното место. Многу од колегите ќе ви завидуваат, и сопките се неизбежни, но како што вели познатата поговорка, „победникот добива се!“. А вие сте победник на следната недела кога се финасиите и промоциите во прашање.

Јарец

Јарецот никогаш не останува без пари, но и никогаш не одбива пари. Овојпат, претставниците на овој знак ќе бидат убаво помилувани од судбината која ќе им донесе интересна личност во животот и тоа од спортивниот пол! Но секако, не за љубовна афера туку за деловна соработка. На повидок е мрсен бизнис договор.

10.03.2023 - 17:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега