Тој има 23 години,а неговата девојка е постара 37 години од него: „Таа е совршена “ (ВИДЕО)

23-годишно момче  ги шокира корисниците на „ТикТок“ кога започна да објавува видеа со својата 37-годишна девојка.

Иако неговата свршеница неодамна наполни 60 години, тој тврди дека таа е љубовта на неговиот живот.

"Таа е единствената за мене. Среќни сме и секогаш ќе ја бранам", напишал на едно од видеата.

@ttvleolove_3

One time is enough @oliver6060 #MACscaraface #adultswimchallenge #adultswimbump #gf #fy #4u #fup

VANO 3000 - VANO 3000

Бројни хејтери започнале да ја навредуваат неговата девојка поради возраста и брчките на лицето, но тој веднаш возвратил.

„Нашите семејства ја поддржуваат нашата врска и тоа е она што ни е најважно“, откри тој.

Некои корисници напишале дека тој е во врска со неа само за материјална корист, додека други биле убедени дека станува збор за лажна љубов и дека сето тоа е маркетиншки трик.

Сепак, бројни коментатори застанале во нивна одбрана.

„Не разбирам зошто не можете да прифатите дека се среќни“, гласел еден од коментарите.

„Тие се толку симпатични заедно“, додал друг.

@ttvleolove_3

Send this to your crush #PerfectAsWeAre #ColorCustomizer #share #youshawtea #favoritetea

My favorite tea... You.. shawTEA - Mama

11.06.2021 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега