Тинејџер истепан во скопски Центар

 

Денеска (01.12.2023) во 06.15 часот во СВР Скопје, М.Н.(19) од Скопје пријавил дека околу 03.30 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат од две лица, соопштија властите.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

01.12.2023 - 17:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега