Тејлор Свифт и Тревис Келси, врската станува сериозна

 

 

Тејлор Свифт и Тревис Келси се чини дека уживаат во својата романса.

Поп-дивата (33) и ѕвездата на НФЛ (34) се заедно од неодамна, а инсајдер откри дека работите се движат бргу меѓу парот бидејќи и двајцата имаат исти вредности во сите аспекти на животот.

Истиот извор тврди дека двајцата имаат исти вредности во сите аспекти на животот.

Тејлор (33) првпат се појави на еден од натпреварите на Тревис (34) кон крајот на септември, но изворот вели дека еден месец подоцна работите веќе стануваат доста сериозни.

„Се случува многу бргу. Тие споделуваат силна работна етика и многу го ценат животот, но и своите кариери, силната семејна врска и вредностите! Тревис е сладок, помалку шашав и, едноставно, е убаво да се биде во негова близина“, изјави инсајдерот за „Пипл“.

 

30.10.2023 - 18:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега