Скопјанец ја истепал соседката во кафич

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Б.Т.(47) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

На 19.02.2024 во угостителски објект во Скопје, пријавениот физички ја нападнал неговата 37-годишна сосетка.

27.02.2024 - 20:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега