Скопјанец физички нападнат од колега на работното место

Вчера во 10.00 часот во СВР Скопје, Ј.М.(21) од с.Никиштане, скопско, пријавил дека на работното место во приватна фирма на подрачјето на Чаир во Скопје бил физички нападнат од неговиот колега Ф.В.(19) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

11.06.2024 - 16:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега