Штипјанец брутално ја нападнал невенчаната сопруга

Полицијата вчера го приведе Н.М.(46) од Штип затоа што во семејниот дом, по претходна расправија, физички ја нападнал својата невенчана 39-годишна сопруга.

Од МВР велат дека при нападот употребил и тврд и остар предмет.

По документирање на случајот, ќе следува соодветна пријава.

 
03.03.2024 - 16:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега