Сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува-Жените масовно го испробуваат трикот кој оваа девојка го сподели на ТикТок (ВИДЕО)

Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот партнер и изневерува.

Тиктокерката Андреа Лопез со своите пријатели споделила трик кој што може да ви помогне да дознаете дали партнерот ви е верен или пак не - сè што ви треба е ролер за отстранување влакна.

Во своето видео кое што го објавила на ТикТок, Андреа вели:

„Дами, доколку сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува, купете си еден ваков ролер. Поминете со него по тепихот кога ќе бидете кај вашиот партнер дома“.

Откако тоа сама го направила во домот на нејзиниот партнер, на ролерот видливи биле црвени влакна.

„Што? Мојата коса е црна!“, напишала таа во видеото и во описот додала дека нејзиното момче морало да ѝ ја објасни цела таа ситуација.

Нејзиниот трик станал вирален кај жените кои што масовно го употребуваат, пренесува „The Sun“.

@andrea.lopez44

He has some explaining to do(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) #fyp #viral #prank #cheater #couple #funny

♬ original sound - Andrea Lopez

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2021 - 13:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега