Руската Ким Кардашијан тврди дека нема направено ниту една пластична операција: „Мојот задник е широк повеќе од еден метар“ (ФОТО)

Таа тврди дека немала ниту една пластична операција, туку своите “совршени облини“ ги изградила во тератана.

Анастасија Квитко (24), руска манекенка која своите облини ги нарекува “целосно природни“ тврди дека нејзината трансформација траела само пет години, а задникот сега и е поширок повеќе од еден метар, точно 105 сантиметри.

„Моите пропорции се совршени, градите ми се 96 сантиметри, а струкот 63, објаснила таа.

Прет три години од Русија се преселила во Лос Анџелес бидејќи во нејзината татковина ја “малтретирале“ поради нејзиниот облик на телото.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.01.2021 - 12:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега