Раскошни облини и танга: Деми Роуз е сон на секој маж (фото)

Инстаграм моделот, Деми Роуз со своите раскошни облини „издоминира“ на плажа на Ибица.

Млада и атрактивна, таа е Инстаграм ѕвезда со повеќе од 14 милиони следбеници.

Деми периодов се сонча на плажа на Ибица, а фотките од плажа од неа во танга монокини го обиколија светот.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Everything she does is magic @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Jul 21, 2020 at 12:51pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Sweetest mystery @clubllondon #clubllondon

A post shared by Demi (@demirose) on Jul 20, 2020 at 9:35am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Everything is falling into place.

A post shared by Demi (@demirose) on Jul 19, 2020 at 12:15pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@FashionNova has me ready for the summer FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Jul 11, 2020 at 10:30am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.07.2020 - 08:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега