Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

Познато е, Ана Севиќ стана водителка на „Ѕвезде Гранда“ и по речиси една деценија се врати на сцената од која и самата дојде.

Таа пред неколку дена истакна дека нејзиното семејство, вклучувајќи го и нејзиниот сопруг Даниел, со цело срце ја поддржува, а денес дошла на снимање на новата епизода на популарната емисија во автомобил кој привлече големо внимание.

Имено, пејачката од вилата на Бежанијска коса во која живее дошла до студиото со „мерцедес“ С класа, чија цена се движи и до 130 илјади евра.

Фотографиите може да ги погледнете – ТУКА.

Да потсетиме, Ана Севиќ е во брак со Даниел Недељковиќ, со кој има две деца. Брачниот пар поседува цел возен парк, а минатата година купија и луксузен имот на црногорското приморје.

28.02.2024 - 19:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега