Почина пекар во фурна во Чаир

Вработен во фурна во Чаир е пронајден починат синоќа околу 18.14 часот.

Според информациите, се работи за 60-годишен маж од Косово. Од полицијата е идентификуван со иницијалите Т.И.

Од лекар била констатирана смрт без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

31.03.2023 - 17:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега