Почина младиот шампион во кикбокс Марко Тодоров


На само 23-годишна возраст почина младиот шампион во кикбокс Марко Тодоров. Најблиските и фановите веќе се простуваат од Марко на социјалните мрежи. 

 

„Почитувани пријатели, последната борба ја изгубивме. Утре, 10.03.2024 во 13.30 часот во капела 1 Бутел е последен поздрав со нашиот борец Марко. Нека почива во мир!“, напиша на фејсбук модната креаторка Ивана Кнез.

09.03.2024 - 14:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега