Падна Whatsapp

Социјалната мрежа WhatsApp не работи правилно, што доведе до проблеми во комуникацијата меѓу нејзините корисници.

Откако апликацијата падна, голем број корисници имаат проблеми со испраќање пораки.

Корисниците не можат да испраќаат и примаат пораки, а причината за проблемот се уште не е позната.

19.07.2023 - 23:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега