ВИДЕО: За оние кои пропуштија - еве ја победничката песна на „Макфест“

Биба Додева е победник на Макфест 2014. Таа со песната „Врати се“ освои најмногу гласови од публиката и ја доби првата награда вредна 20.000 евра.

На прашањето на штоќе ги троши парите, Биба на шега одговори дека со нив ќе плаќа кирија.

Еве ја победничката песна

 

08.06.2014 - 10:15
Фото: 
Вистина
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега