26 годишно момче го застрела својот татко

Уште еден хорор ја потресе Србија. Младо момче со пиштол си го убил својот татко и заминал од дома.

Како што пренесуваат српските медиуми,  дека 26-годишниот Иван Спаловиќ со неколку куршуми го усмртил својот татко Љубиша кој имал 50 години.

Оставајќи го мртвото тело во семејната куќа, убиецот побегнал.

Српската полиција трага по 26- годишниот Иван

07.06.2014 - 11:36
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега