ВИДЕО: Преслатко меченце се качува по карпа

Погледнете како ова мече се качува по карпа. Ова видео ќе ви го направи денот поубав.

 

09.05.2014 - 12:48
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега