Искршен штабот на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Во текот на вчерашниот ден во 16 часот и 30 минути на улицата „Генерал Васко Карангелески“ во Прилеп, од страна на непознат сторител скршено е стакло на влезна врата на просториите каде е сместен Општинскиот комитет на ПП-ВМРО-ДПМНЕ.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

03.05.2014 - 12:31
Фото: 
канал77

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега