Пендаровски води во 10 општини - еве ги резултатите од таму

 

Гостивар

Ѓорге Иванов 641
Стево Пендаровски 746

Крушево

Ѓорге Иванов 244
Стево Пендаровски 343

Сарај

Ѓорге Иванов 308
Стево Пендаровски 505

Чучер Сандево

Ѓорге Иванов 454
Стево Пендаровски 617

Арачиново

Ѓорге Иванов 156
Стево Пендаровски 532

Студеничани

Ѓорге Иванов 685
Стево Пендаровски 1.687

Македонски Брод

Ѓорге Иванов 273
Стево Пендаровски 377

Карпош

Ѓорге Иванов 2517
Стево Пендаровски 2757

Чаир

Ѓорге Иванов 377
Стево Пендаровски 273

 

Центар

Ѓорге Иванов 1954
Стево Пендаровски 2757

27.04.2014 - 21:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега