Нормализиран е сообраќајот на автопатот Велес - Скопје

Нормализиран е сообраќајот на автопатот Велес - Скопје, кај местото „Ајдучка чешма“, што поради одрон од земја од 19 часот се одвиваше по една сообраќајна лента, информира Авто-мото сојузот на Македонија.

27.04.2014 - 21:03
Фото: 
Фактор.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега