Ова се резултатите меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во моментов

Парламентарни
ВМРО-ДПМНЕ 59.000
СДСМ 29.000

27.04.2014 - 20:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега