Одрон на автопатот Скопје-Велес - сообраќајот по една лента

Поради одрон на земја, на автопатот Велес - Скопје, кај местото „Ајдучка чешма“, сообраќајот од 19 часот се одвива по една сообраќајна лента, информира Авто-мото сојузот на Македонија.

27.04.2014 - 19:59
Фото: 
Денешен

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега