Како се одвива гласањето во Крушево?

Во Крушево гласањето денеска започнало навреме и се одвива без проблеми.

Од вкупно 8,144 гласачи, својот глас го дале 12 проценти од гласачите.

Во Долнени излезноста е 3,1 проценти.

 

13.04.2014 - 12:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега