Во Лозово гласале 10 проценти од гласачите

Во општина Лозово гласачките места се отворени точно на време, во 7 часот, а гласањето се одвива мирна и демократска атмосфера.

Во оваа општина до 10 часот правото на глас го искористиле 10% од гласачите.

13.04.2014 - 10:58
Фото: 
Дојче Веле

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега