Кристијан Голубовиќ се пожали: Силиконската кралица ми испрати нешто грозно!

Продолжуваат караниците помеѓу Кристијан Голубовиќ и силиконската кралица Тијана Џуричиќ. Овој пат за српскиот Ало, Кристијан вели дека силиконската кралица му пратила нешто многу грозно.

_ Прво сакаше да започнеме врска, но и реков дека не сакам жени со силокони и пластика. Потоа, отиде да направи операција за остранување на силиконите и ми испрати нешто одвратно -фотографија без силикон на устата, вели Кристијан.

Од друга страна, силиконската кралица вели дека постојано од неа Гоубовиќ барал таа да ги скрати ноктите, да ја исече косата, да ги извади силиконите...

- Сега мене нека ме заборави и нека престане за мене да зборува по медиумите, вели Тијана за српскиот Ало.

13.04.2014 - 09:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега