Проверете дали утре ќе останете без електрична енергија

 

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, ги известува граѓаните дека утре поради планирани технички зафати во нивната мрежа, без електрична енергија ќе останат:

 -         во време од 09.30 – 13.00 часот дел од с. Арачиново;

 

-        

во време од  10.00 – 13.00 часот Тинекс маркетот на ул. Вич;

-        

во време од 09.00 – 15.00 часот ул. Црногорска – подулици 6 и 8 и

-        

во време од 09.00 – 11.00 часот ул. Лондонска од бр. 2 до бр. 6 и Тедико.

 

 

07.04.2014 - 15:08
Фото: 
Денешен

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега