ФОТО: Бред Пит го промени имиџот

Холивускиот актер Бред Пит ја промени својата фризура, морме да признаеме дека вака изгледа 10 години помладо. Ви се допаѓа ли?

28.03.2014 - 14:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега