Ана Грубин откри кога ќе се одржи следниот Х-Фактор

Водителката Ана Грубин откри дека втората сезона од Х-Фактор Адриа, нема да се случи наскоро.

Таа, во преписка со Марија Шерифовиќ на социјалната мрежа Инстаграм, напиша дека X-Фактор нема да се повтори во брзо време.

-Па, јас едвај чекам да го работам следниот „Икс-фактор“, но сигурна сум дека нема биде наскоро, напиша прекрасната Ана на „Инстаграм“.

28.03.2014 - 11:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега