ФОТО: Конечно собра храброст - се разголе Алиша Кис

Познатата пејачка Алиша Кис конечно ги израдува своите фанови така што собра храброст своите атрибути да ги покаже на социјалните мрежи.

На својот профил на Инстаграм пејачката објави фотографија на која позира во костим за капење и мора да признаеме дека изгледа прекрасно.

27.03.2014 - 15:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега