Даниел повторно растури - Кристина го прогласи за победник

Ти за мене од почетокот на шоуто си единствен победник, рече Кристина Ковач по настапот на Даниел.

И Кики Лесендриќ се сложи со коментарот на Кристина.

-Јас не знам дали уште би требала да коментирам. Среќно, му посака Емина.

-Даниел, доколу победиш дали ќе останеш во Белград, Македонија или ќе одиш во Австрија, праша Жељко.

Тој одоговори дека останува во Белград, но вети дека ќе оди секаде каде го поддржуваат луѓето.

Даниел рече дека досега на ниедна песна не уживал како на оваа од Роби Вилијамс.

Настапот на Даниел, како и секогаш, одекнуваше низ целата сала, а публиката, неговите верни поддржувачи, постојано го поздравуваат со громогласен аплауз.

23.03.2014 - 23:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега