Цеца од Словенците доби кралски пречек

Балканската ѕвезда Цеца Ражњатовиќ долета во Љубљана со приватен авион кој го овозможија фановите од Словенија, а најмногу од се пејачката се изненади кога видела дека во авионот имало шампањ и јаготки. 

Словенците многу ја сакаат Цеца што покажува фактот дека билетите за нејзиниот прв концерт се продадени во рекорден рок. Затоа организаторите одлучија да има уште еден настап, што фановите го прифатија со задоволство. Тие многу ја почитуваат Цеца и кога е таа во нивната земја ја третираат како кралица. Така одлучија да и обезбедат приватен авион.

23.03.2014 - 15:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега