ВО ЖИВО: Претседателот Иванов ја претставува својата програма за претседателските избори

ВИДЕО: Македонија24

23.03.2014 - 12:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега