Цеца за тетоважите на нејзиниот син- ако Вељко сака и да изгледа како гуштер и понатаму нека се тетовира

Српската балканска ѕвезда Цеца Ражњатовиќ за едно српско интервју изјави дека не и се допаѓаат тетоважите на нејзиниот син. 

- Ако Вељко сака да изгледа како гуштер и понатаму нека се тетовира. Јас сум против тетовирањето, но го почитувам изборот на моите деца по тоа прашање, изјавила Цеца.

17.03.2014 - 16:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега