По смртта на нејзината сестра уште еден хорор за актерката Џулија Робертс

Откако пред неколку недели полусестрата на Џулија Робертс беше пронајдена мртва, откако извршила самоубиство во својот стан, сега актерката се соочува со нов хорор откако дознала дека нејзината мајка боледува од рак.

Мајката на Џулија Робертс, Бети Робертс, во минатото имаше и други здравствени проблеми, а сега за жал се соочува со рак на белите дробови.

Инаку, неодамна по трагедијата со нејзината сестра, пријателите ја обвинија актерката дека таа е виновна за се што се случило бодејќи не и обрнувала внимание на сестра си.

21.02.2014 - 10:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега