Груевски на поставувањето камен-темелник на автопатот Миладиновци – Свети Николе – Штип

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на поставување камен темелник за изградба на автопатот Миладиновци – Свети Николе – Штип.

Настанот ќе се одржи во Три Чешми, општина Штип.

 

21.02.2014 - 10:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега