Уште едно продолжение на филмот "Сексот и градот"

Продуцентот на мега-популарната серија "Сексот и градот", Мајкл Патрик Кинг смета дека останала да се раскаже барем уште една приказна за четирите другарки кои се секогаш интересни за гледање.

Во последниот дел според продуцентот, постојано ќе си го поставуваме прашањето што следно ќе се случи со нив?

Актерките се радуваат на новвото продолжение, а продуцентот вели дека само тој и легендарната Сара Џесика Паркер или Кери Бредшо знаат за што станува збор.

21.02.2014 - 09:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега