Што им порача старлетата Мими Оро на „хејтерите"?

Старлетата Мими позната како Мими Оро која се прослави со неточните одговори кои ги даде на неколку основни прашања од општа култура, им одговори на сите "хејтери" за се што зборат против неа.

- Љубоморните лица кои пишуваат глупости за мене и моите пријатели, можат само да ни ги излижат чевлите, вели Мими.

Инаку, старлетата се прослави со смешниот одговор за тоа која е најголемата птица на светот. Таа одговори дека тоа е орелот.

 

21.02.2014 - 09:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега