ВИДЕО: Ова се снајперистите кои пукаа во демонстрантите во Украина

 

20.02.2014 - 23:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега