Пејачката Кети Пери е жена на годината

Модното списание „Elle“ за жена на годината ја прогалси американската пејачка Кети Пери.  Наградата и ја додели нејзината колешка од  Кајли Миног.

- Ви ја претставувам единствената Кети Пери, жената на годината. Честитам, наведе Кајли на Твитер каде ја постави нивната заедничка фотографија.

20.02.2014 - 18:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега