Проверете дали утре ќе останете без струја

Како што известуваат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје утре  без електрична енергија ќе останат неколку скопски улици:

- Во време од 09.00 – 12.00 часот дел од с. Сопиште;

- во време од 09.00 – 14.00 часот ул. Томи Томшиќ бр. 24/1; бул. Јане Сандански бр. 41/4 и бул. Јане Сандански бр. 30/3;

- во време од 10.00 – 14.00 часот дел од ул. Прашка, од бр. 20 до бр. 60 и

- во време од 09.00 – 15.00 часот ул. 1 во с. Кондово; с. Волково – дел од ул. 83 и дел од с. Глуво.

20.02.2014 - 17:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега