ВИДЕО: Роби Вилијамс страсно го бакна водителот на сред емисија

Познатиот пејач Роби Вилијамс кој беше гостин во австралиската утринска програма „Today“ ги изненади гледачите кога во еден момент  реши да се зближи повеќе со водителот Карло Стефановиќ.

Пејачот го зграпчи водителот и го бакна директно во уста.

- Само што го бакнав Роби во уста! Многу беше добро, низ смеа изјави водителот.

20.02.2014 - 15:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега