Центар утре без вода

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје ги известува граѓаните дека утре  на ул. Tитовелешка  бр.85 во Општина  Центар, поради уличен дефект од Ф-80 мм, ќе биде прекинато водоснабдување и ќе немаат  корисниците од Маџар Маало од 09:30 часот до санирање на дефектот.

13.02.2014 - 16:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега