ФОТО: Тие се горди на своите бујни гради

Кејт Аптон покрај совршеното тело може да се пофали и со своите бујни гради. Убавата Кејт Свесна за тоа, со задоволство го покажува своето деколте на Инстаграм.

На фотографијата Кејт е заедно со својата другарка на која го истакнуваат своето бујно деколте.

04.02.2014 - 17:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега